Potrubní poudra Technické izolace ostatní Fasády
Izolace L.P.M.Izolace L.P.M.  >>  O nás

O nás

Jsme malá rodinná společnost založena roku 1991. Zajišťujeme jak distribuci tepelně izolačních produktů pro montážní a stavební firmy, tak i drobný prodej konečným zákazníkům.

Mnohaleté zkušenosti ještě z bývalého podniku Stavební izolace a téměř dvacetiletá zkušenost s prodejem v tvrdé konkurenci, jsou pro naše zákazníky zárukou solidního a zodpovědného přístupu k jejich potřebám.

Znalost problematiky nás vedla k rozhodnutí specializovat se hlavně na tepelně izolační materiály a zateplovací systémy.

Zejména v zaměření na průmyslové a potrubní izolace máme na trhu dobrou pozici, jelikož máme většinu nejpoužívanějších materiálů vždy skladem a jsme ochotni vyhovět zákazníkům po dohodě nonstop v kterýkoliv den, v kterémkoliv čase. Tuto flexibilitu považujeme za jednu z hlavních výhod naší společnosti, jelikož spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě.

Tímto bychom chtěli poděkovat našim stálým i příležitostným zákazníkům za přízeň, kterou nám svými nákupy projevují.

Rovněž musíme poděkovat zaměstnancům naší firmy, kteří se obětavě snaží udržet dobrou image firmy vůči našim obchodním partnerům a zákazníkům.

Děkujeme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Lukáš Suchánek
jednatel společnosti

Izolace L.P.M. Izolace L.P.M. Izolace L.P.M. Izolace L.P.M. Izolace L.P.M. Izolace L.P.M.
Izolace L.P.M.: Izolace, L.P.M., LPM, izolační materiál, průmyslové izolace, návlekové izolace, fasády, potrubní pouzdra

Copyright © 2019 L.P.M. Libouchec s.r.o., All Rights Reserved
Created by UpFront