Servis

Způsob dodání:

Pracovní doba v provozovně Libouchec, Nádražní 26 je ve všední dny od 7.00 do 15.00 hod. Není však problém domluvit si osobní odběr či náš rozvoz na kteroukoliv jinou dobu, a to i o víkendech.

lt

Rovzoz vlastním vozidlem za nejlepší ceny !

Při odběru zboží o objemu 15 m3 zavezeme vlastní dodávkou ve sjednaném termínu zboží až k vám na stavbu a to do 30km zdarma. Při delší vzdálenosti, či menším objemu můžeme úhradu dopravy dohodnout  individuálně, formou úhrady podílu dopravy.

Při odběrech nad 20 m3 můžeme zajistit dopravu přímo od výrobce, doprava by byla  zahrnuta již v ceně zboží.

Malé objemy dokážeme poslat k odběratelům přepravní službou.

V cenících označené nejprodávanější zboží míváme trvale skladem, ostatní je možné zajistit na objednání a to v termínu 10 – 14 dnů.

Poradenství:

Mnohaleté zkušenosti v oboru aplikací tepelných izolací nás opravňují k poskytnutí odborných informací a nalezení optimálního řešení pro váš konkrétní případ. Je dobré dát na radu a poučit se z chyb jiných.

Aplikační řešení zateplení budovy je např. zde

http://www.knaufinsulation.cz/cs/reseni-izolace-budovy

Aplikační řešení technických izolací je zde

http://www.knaufinsulation.cz/cs/products/overview/technicke-izolace

Školení:

Pro správnou montáž a následné uplatnění systému protipožární izolace NOBASIL FIRESTOP v praxi je třeba realizační firmu zaškolit odborným technickým zástupcem výrobce KNAUF Insulation. Toto proškolení je možné zajistit po telefonické domluvě s námi, nebo na kontaktních číslech společnosti Knauf Insulation, které jsou uvedeny na internetových stránkách http://www.knaufinsulation.cz

Certifikáty:

Certifikáty a Prohlášení o shodě na produkty Knaufinsulation naleznete zde
http://www.knaufinsulation.cz/documents/overview/certifikatySeo servis