o nás

Stavební izolace a téměř třicetiletá zkušenost

Mnohaleté zkušenosti ještě z bývalého podniku Stavební izolace a téměř dvacetiletá zkušenost s prodejem v tvrdé konkurenci.

Jsme malá rodinná společnost založena roku 1991. Zajišťujeme jak distribuci tepelně izolačních produktů pro montážní a stavební firmy, tak i drobný prodej konečným zákazníkům.

Mnohaleté zkušenosti ještě z bývalého podniku Stavební izolace a téměř dvacetiletá zkušenost s prodejem v tvrdé konkurenci, jsou pro naše zákazníky zárukou solidního a zodpovědného přístupu k jejich potřebám.

Znalost problematiky nás vedla k rozhodnutí specializovat se hlavně na tepelně izolační materiály a zateplovací systémy.

izolace
0 +
spokojených zákazníků
construction workers

proč my?

Důvody, proč nakoupit u nás

Zde jsou čtyři klíčové důvody, které nás staví do pozice ideálního partnera pro vaše stavební a izolační projekty, ať už jde o velkou montážní firmu nebo drobný prodej konečnému zákazníkovi.

30+ let zkušeností

S více než třiceti lety zkušeností v oboru tepelných izolací přinášíme svým zákazníkům hluboké odborné znalosti a pochopení jejich potřeb.

Specializace

Naším hlavním zaměřením jsou tepelně izolační materiály a zateplovací systémy. Specializace nám umožňuje poskytovat odborné rady a vysoce kvalitní produkty pro vaše stavební potřeby.

Dostupnost produktů

Většinu nejpoužívanějších materiálů máme vždy skladem. To znamená, že můžeme rychle reagovat na vaše požadavky.

Flexibilita a zákaznický servis

Jsme připraveni vyhovět vašim potřebám kdykoliv, v jakémkoliv dni. Naše flexibilita a závazek k vynikajícímu zákaznickému servisu nás odlišuje od konkurence.